Робота і перспектива

13.06.2017 20:11   Елена Степницкая

Кризові явища з давніх давен спонукали українців залишати свою батьківщину в пошуках кращої долі. Такого роду еміграційні процеси зовсім не новина для безлічі країн світу в яких склалася скрутна економічна ситуація. Їхня економіка перебуваючи в занепаді не може забезпечити роботою та гідною зарплатнею своїх громадян. Ринок праці функціонує в тотальному дефіциті вільних вакансій. В більшості пропозиції працевлаштування зовсім не відповідають освітньо-кваліфікаційним рівням, та мають низьку фінансову віддачу. Так як знайти відповідну і добре оплачувану роботу в межах своєї держави не виявляється можливим, її громадяни подаються на роботу закордон в сусідні країни.

Робота і перспектива

Такий процес логічний і вимушений. Працездатні особи повинні забезпечити собі, своїм рідним і сім’ї відповідні умови для нормального життя. Саме тому вони шукають ту роботу де більше платять. Вона може не відповідати їхній фаховій підготовці, але все одно оставатися доступною і прибутковою, набагато більше аніж фахова спеціальність на батьківщині. Трудова міграція розпочалася ще в 90-ті роки минулого століття. Каталізатором для її появи став розвал СРСР. Він викликав обвал економіки в Україні, розрив торгівельних зав’язків і завдав непоправимого удару по тісній кооперації всесоюзного виробництва. Згодом підприємства втратили свій робочий потенціал і ринки збуту. Більшість з них закрилися через нерентабельність, або ж банальну незатребуваність їхньої продукції.

Таким чином без роботи залишилося безліч фахівців. Багато інженерів і науковців в той час покинули нашу країну отримавши запрошення до співпраці з закордонними компаніями. Їхні інженерні і наукові проекти завжди потребували нових «мізків». Прості ж працівники колишніх заводів УРСР скористалися відкритістю кордонів також подалися заграницю в пошуках роботи. Найчастіше вони перебиралися в країні Європейського союзу, Канаду та Сполучені Штати Америки. Місцеві трудові ринки постійно відчувають нестачу в робочій силі. Саме тому проблем з працевлаштуванням тут практично немає. Тут наші громадяни в змозі заробити достатньо коштів щоб підтримати своїх рідних та близьких, а також забезпечити собі гідне майбутнє. Для легального перетину кордону та офіційного працевлаштування, вони звертаються за допомогою до спеціалізованих візових центрів, зокрема ліцензійного візового центру «БЕЗ КОРДОНІВ» - http://www.bezkordoniv.com.ua/

Динамика курса валют на 18.07.2024

Нефть Brent
$83.73
-1.34%

Лента новостей