Про VDS як хостинг для сайту, його переваги

11.02.2017 15:52   Елена Степницкая
Про VDS як хостинг для сайту, його переваги

На сьогоднішній день ринок хостинг-послуг є досить різноманітним. Серед представників його найпоширеніших видів можна виділити віртуальний хостинг, оренду виділеного сервера (dedicated server) і оренду VDS (Virtual Dedicated Server). Що ж таке цей VDS хостинг і коли краще обирати саме цю послугу для свого веб-проекту?

VDS - віртуальний виділений сервер, який створений і працює в рамках фізичної машини. За допомогою технології віртуалізації на сервері можна створити кілька таких незалежних віртуальних серверів, при цьому розділенню підлягають як Unix, так і Windows системи. Слід зазначити, що незалежність функціонування VDS серверів - одне з головних їхніх переваг. Наприклад, якщо порівняти цю хостинг-послугу з віртуальним хостингом (або як його ще називають - shared-хостингом), то в останньому наслідки будь-якої негативної діяльності одного проекту на сервері можуть відобразитися на всіх його сусідах. У випадку з VDS хостингом кожен з VDS функціонує як окремий, ізольований сервер, так що тут сусіди вам ні по чому.

Власне кажучи, VDS хостинг - це щось середнє між виділеним сервером і віртуальним хостингом. Орендуючи віртуальний сервер, ви отримуєте можливість виділеного сервера, але вже за більш доступною ціною, що не менш важливо. Для клієнтів, які відчувають нестачу в ресурсах shared-хостингу, а dedicated server - досить дороге задоволення, VDS - просто ідеальний варіант.

Отже, в чому ж ще переваги VDS хостингу, крім незалежності віртуальних серверів один від одного:

- наявність повного доступу до сервера з правами адміністратора (root-доступ);

- надає можливість додавати, змінювати і видаляти різні файли в системі, а також налаштовувати різні параметри системи і додатків;

- дозволяє встановлювати власні версії системних бібліотек або змінювати ті, які вже існують;

- можливість контролювати всі поточні процеси, користувачів і файли в межах окремо взятої системи;

- ресурси, які виділені одній віртуальній машині не можуть використовувати інші VDS.

Таким чином, якщо ваш проект потребує якогось нестандартного програмного забезпечення або особливої ​​конфігурації сервера, є потреба у великому обсязі ресурсів, або ви хочете самостійно управляти хостингом і налаштовувати параметри під свої потреби, тоді сміливо можна скористатися такою хостинг-послугою, як VDS. З ним робота вашого сайту буде оперативною та стабільною. 

 

Динамика курса валют на 13.06.2024

Нефть Brent
$81.92
+0.35%

Лента новостей