Переваги використання 1С

29.07.2018 15:20   Елена Степницкая

Переваги використання 1С

Безліч українських підприємств використовує в своїй щоденній роботі програмний продукт 1С Підприємство 8. Така популярність обумовлена ​​тим, що він дозволяє автоматизувати і вдосконалити процеси управління, виробництва, обліку і продажів. Для того щоб максимально скористатися перевагами програми вона повинна бути інтегрована під потреби конкретного підприємства. Розроблено прикладні рішення для магазинів роздрібної торгівлі, аптек, сільськогосподарських і будівельних підприємств, салонів краси, що враховують специфіку їх роботи.
Якщо купити 1с програму, розроблену сертифікованими фахівцями, то можна значно збільшити продуктивність роботи і ефективність використання ресурсів. Постійне зростання конкуренції між підприємствами змушує навіть маленькі підприємства впроваджувати комп'ютерні технології. Програма дозволяє постійно тримати на контролі інформацію про стан товарних запасів по кожній позиції, не допускати їх повного витрачання і зупинки технологічного процесу, який приведе до простоїв персоналу і невиконання обов'язків перед контрагентами. Це може привести до штрафних санкцій і втрати прибутку.
Єдина інформаційна база, доступна для всіх фахівців, яким необхідно нею користуватися, дає можливість в будь-який момент бачити стан справ на підприємстві, планувати виконання завдань, вносити в них необхідні корективи, швидко реагувати на поточні зміни.
Можна купити готовий програмний продукт і впроваджувати його власними силами. Але швидше за все це призведе до значних витрат часу і через непрофесіоналізм не вдасться отримати всі переваги від його використання. Якщо ж звернутися до спеціалізованої фірми, що займається підбором, впровадженням і пропонує обслуговування 1с програм, то ефект від такого співробітництва буде значно вище.
Консультації проводяться по телефону, за допомогою електронної пошти, з використанням програм віддаленого доступу або шляхом виїзду фахівця на фірму замовника. У кожному конкретному випадку вибирається найбільш підходяща схема співпраці.
Тарифи на абонентське обслуговування залежать від типових або змінених і доопрацьованих програмних продуктів, їх кількості та кількості користувачів. Впровадження програми 1С. Підприємство 8 дозволить швидше реагувати на поточний стан справ на фірмі, підвищить її конкурентоспроможність, і дозволить ефективніше використовувати трудові, матеріальні та фінансові ресурси підприємства.

Динамика курса валют на 22.07.2024

Нефть Brent
$82.63
-3.00%

Лента новостей