Люстри в східному стилі

12.08.2018 14:28   Елена Степницкая
Люстри в східному стилі

При створенні дизайну кімнати, потрібно пам’ятати про всі дрібниці і не випускати з уваги освітлення. Адже саме дрібниці формують атмосферу в приміщені. Вибираючи освітлення для кімнати, багато хто віддає перевагу східному стилю. Такі світильники зазвичай бляклі, витримані в одному стилі. Самі по собі японські світильники не мають бути витвором мистецтва, але вони повинні вигідно підкреслювати ошатність оточення. Ось чому лампи в східному стилі прості, але елегантні й гарні.
Особливості світильників в східному стилі
1. Плафон має бути виконаним з рисового паперу або імітувати його.
2. Допускається тематичні малюнки у вигляді ієрогліфів.
3. Колір світильника повинен мати максимум 3 відтінки.
4. Бездоганними вважаються: білий, чорний або молочний, коричневий колір.
Вибір східного світильника
Вибираючи, яку люстру купити https://svetolux.com.ua/lyustry.html, звертайте увагу на розміри необхідного приміщення. У просторій і великій кімнаті найкраще виглядатимуть монументальні підлогові торшери, немов великі вази. Але їх непогано б було доповнити легким світлом зі стелі або стін.
У маленьких приміщеннях, невеликих кімнатах буде раціонально повісити зверху декілька відносно невеликих світильників, щоб не займати простір.
Місце розташування
Світильники відрізняються між собою за місцем розташування. У традиційному східному стилі немає стельових світильників, так як небо - це таємниче та містичне місце, яке непотрібно висвітлювати. Однак люстри в східному стилі є. Досить часто вони схожі на вуличні ліхтарі. Квадратна форма, прямі лінії, неяскраве світло. Такі світильники дозволяють відпочити і розслабитися, але читати при такому освітленні не найкраща справа.
Настінні світильники в східному стилі - це гарний вибір для повсякденного освітлення. Дизайн найчастіше спокійний. Світловий потік дає рівномірне розсіяне освітлення і не допускає яскравості. Дивитися на такий світильник можна довго і без побоювання, що втомляться очі. Кілька японських бра здатні достатньо непогано освітити кімнату.
У випадку, коли кімната в японському стилі відкритого простору з низьким столом і ліжком, вистачить і підлогових світильників, торшерів.
Форма світильників
Форма світильників Nowodvorski https://svetolux.com.ua/nowodvorski-polsha.html в японському стилі не відрізняється якоюсь екстравагантною різноманітністю. Як правило - це прості геометричні фігури: прямокутники, квадрати і т.д. Плафони прикрашаються малюнкам та ієрогліфами.
Особливістю світильників в східному стилі є використання природних матеріалів, найчастіше бамбуку, рисового паперу, тканини. Кольори також «натуральні» - білий, як сніг, чорний, як смола.

Динамика курса валют на 15.07.2024

Нефть Brent
$85.03
-0.44%

Лента новостей