Кухня на замовлення: переваги рішення

22.10.2021 12:56   Елена Степницкая
Кухня на замовлення: переваги рішення

Коли кухня в радість, приготування їжі з розряду домашніх турбот переходить в творчий процес, від якого можна отримати лише задоволення. Ось чому так важливо правильно організувати простір кухні. В цьому випадку ідеальним рішенням стане кухня на замовлення, яка задовольнить потреби кожної господині найкращим чином.

Переваги кухні за індивідуальним замовленням у виробника:

  • Ви зможете отримати кухню будь-яких розмірів (компактну або навпаки — габаритну для великої кімнати в приватному котеджі).
  • Кухня може бути копією будь-якого гарнітура, який вам сподобався (досить надати ескіз або фото).
  • Матеріали для кухонного гарнітура ви обираєте самостійно.
  • Доступна кольорова гамма. В індивідуальному проекті під замовлення ви можете підібрати будь-який колір фасаду, принт і навіть поєднання відтінків.
  • Правильно підібрані деталі, які зроблять гарнітур не тільки ексклюзивним, а й функціональним.

Етапи роботи над замовленням

Кухня за індивідуальним розміром робиться на фабриці в кілька етапів:

  1. Найважливіший крок — оформлення заявки по телефону.
  2. Після підтвердження заявки на кухню і консультації клієнта з менеджером додому приїжджає майстер, який заміряє і розраховує ціну замовлення. Його послуги безкоштовні.
  3. Майстри реалізують проект, з точністю виконуючи всі умови. Термін виготовлення гарнітура займає від 7 днів і, як правило, не перевищує двох тижнів. Це ще одна перевага, адже вам не доведеться довго чекати.

Ситуацій, коли краще купити кухню за індивідуальним проектом, чимало. Наприклад, ви хочете, щоб кожен сантиметр площі приміщення приносив користь, бажаєте підкреслити дизайнерський ремонт або пред'являєте особливі вимоги до місткості ящиків та розташуванню побутової техніки. Поширена причина виготовлення меблів на замовлення — в квартирі буде проживати ціла сім'я, тому потрібно врахувати інтереси кожного її члена.

Ви в'їжджаєте в новий будинок й треба встановити нову кухню? У цьому випадку необхідний саме персональний підхід, адже планування бувають абсолютно різними, і стандартні варіанти кухонь можуть абсолютно не вписується в приміщення.

Чи є мінуси у кухонь на замовлення?

У виробництва меблів за індивідуальним замовленням можуть бути несуттєві недоліки. Часто виробники кухонь за індивідуальним проектом виставляють на них більш високу ціну. І це логічно — вартість може бути вище через те, що дизайнерам потрібно фактично створити новий проект з нуля. Не можна просто забрати кухню відразу після замовлення, адже потрібно почекати, поки її виготовляють. Проте досвід сотень клієнтів наочно доводить: перераховані недоліки не є критичними. Більш того — меблі від виробника часто коштують дешевше типових пропозицій з салонів.

Динамика курса валют на 18.07.2024

Нефть Brent
$83.73
-1.34%

Лента новостей