Комплексне обстеження і «Chek-up» діагностика у Львові

20.08.2021 18:23   Елена Степницкая
Комплексне обстеження і «Chek-up» діагностика у Львові

Про те, що потрібно дбати про своє здоров'я та берегти його змолоду знає кожна людина, але, на жаль далеко не всі дотримуються цього постулату. Східна мудрість говорить: дві речі виявляють свою цінність після того, як їх втратиш - молодість і здоров'я. Тому, слід, все-таки, прислухатися до поради і починати турботу про своє здоров'я уже сьогодні. І, перше, що слід зробити - це регулярно проводити обстеження організму. Пройти комплексне обстеження Львів всі бажаючі можуть, звернувшись в один з медичних центрів мережі Родина. Таким чином, ви зможете вчасно виявити ознаки хвороби, вам буде надана якісна консультація та кваліфіковане лікування з використанням найсучаснішого обладнання та технологій.

У центрах цієї мережі пацієнтам можуть надати такі послуги: вакцинація дорослих та дітей, ультразвукова діагностика, електрокардіографія, дерматоскопія, холтерівське моніторування, рентгенографія, фіброгастродуоденоскопія, комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, колоноскопія, фізична реабілітація і ударно-хвильова терапія в травматології. Разом з тим, пацієнти можуть отримати тут послуги естетичної медицини такі, як лазерна епіляція, ботулінотерапія, кріоліполіз, а також елос-корекція фігури.

У клініках приймають лікарі таких спеціальностей: судинний хірург і отоларинголог, проктолог і травматолог, офтальмолог і невролог, дитячий невролог і ендокринолог, алерголог кардіолог, гастроентеролог і травматолог, а також сімейний лікар, педіатр і терапевт. Як бачите, спектр послуг, що надаються в медичних центрах мережі настільки широкий, що дозволяє без труднощів пройти комплексне обстеження всього організму. На сайті можна подати заявку на запис, заповнив форму. Вкажіть свої контактні дані та напишіть коротке повідомлення і натисніть кнопку «Записатися».

Хочеться наголосити на тому, що в медичних центрах надається сучасна «Сheck-up» діагностика - це різні програми в ході яких пацієнт проходить медичне обстеження, яке включає: профілактичний огляд профільних лікарів, лабораторні та інструментальні дослідження, УЗД органів. Регулярне комплексне обстеження у Львові дозволяє в короткий термін отримати повну картину актуального стану організму, вчасно діагностувати можливі захворювання і патології, проводити профілактику або призначати ефективне лікування при виявленні хвороби. Тим більше, що пройти комплексну діагностику організму в медичних центрах Львова можна у зручний для вас час.

Динамика курса валют на 18.07.2024

Нефть Brent
$83.73
-1.34%

Лента новостей