Чотири переваги покупки квартири від забудовника

24.08.2021 11:05   Елена Степницкая
Чотири переваги покупки квартири від забудовника

Купівля квартири часто є найважливішим вкладенням у вашому житті. Витративши чималу суму на чотири кути мрії, ви хочете, щоб квартира відповідала всім вашим вимогам. Приймаючи рішення про покупку квартири, ви повинні, перш за все, чітко визначити свої очікування. До слова, «Семицвіт» https://semycvit.com/ – новий проект компанії «Інтергал-Буд», де ви можете обрати свої квадратні метри.

Проте спершу подумайте, який розмір квартири вас цікавить, і яке планування інтер'єру підійде вашій родині. Також подумайте про розташування і інші зручності, такі як балкон або приватний гараж. На вторинному ринку багато квартир, але наявні пропозиції часто відрізняються від уявлення про ідеальне приміщення. Дізнайтеся, чому вас повинна зацікавити квартира від забудовника. Ми представляємо чотири переваги такого рішення.

Можливість пристосувати квартиру під свої потреби

Вирішивши купити приміщення у забудовника, ви маєте можливість оформити інтер'єр на свій смак. Квартира в недобудованому будинку — це величезна кількість можливостей — при облаштуванні простору ви обмежені лише своєю фантазією. Більш того — вам не потрібно турбуватися про капітальний ремонт і поломки старої плитки у ванній, як це буває при покупці квартири на вторинному ринку.

Підвищення ринкової вартості

Купівля квартири від забудовника — це вкладення в майбутнє. Якщо ви коли-небудь захочете продати квартиру, у вас є відмінний шанс знайти покупця, який заплатить за вашу квартиру ту ціну, яку ви хочете. Крім того, квартиру завжди можна здати в оренду — завдяки численним зручностям, пов'язаним із сучасним житловим комплексом, ви обов'язково знайдете бажаючих зробити це швидко. Варто прийняти рішення про покупку квартири у перевіреного забудовника, який визнаний в галузі і піклується як про привабливі квартири, так і про доброзичливий простір навколо.

Певне паркувальне місце

При покупці квартири від забудовника — безкоштовне паркувальне місце! Це особливо актуально в наші дні, коли машин стає все більше, а парковки переповнені.

Привабливий житловий масив

Красиве, зелене і доглянуте навколишнє середовище, дитячий майданчик, лавки, парк — це місце, де всім буде добре! Сучасні житлові комплекси виправдають очікування як молодих, так і літніх людей. Це також чудове місце для проживання сімей з дітьми.

Квартира від забудовника — пропозиція для найвимогливіших клієнтів. Тому варто втілити в життя свою мрію про власні чотири кути.

Динамика курса валют на 18.07.2024

Нефть Brent
$83.73
-1.34%

Лента новостей