Я бачу на власні очі, як з дітей роблять овочів – батько школяра

05.10.2017 13:30   Елена Степницкая
Я бачу на власні очі, як з дітей роблять овочів – батько школяра

Кілька ремарок про освіту. Не буду говорити про те, що нас очікує, а просто розповім кілька історій про які не можна мовчати. Мій син ходить в 2 клас.
Він ходить в просто, загальну, середню і т.д. і т.п. школу. Це проста школа. Без фанатизму. Кожний з нас ходив в таку школу.
У них в класі 30 учнів. І цих учнів намагаються чомусь навчити. За рік до школи ми відвідували підготовчі курси. Вони були дуже корисні і цікаві. Але забудьте. Курси для дитини це тупо витрачені ваші гроші.
Дякуючи нашій школі усі здобутки можете засунути куди подалі. Я не можу зрозуміти елементарних речей. Чому вчитель орієнтується на учнів, які не мають підготовки. Саме тому за 2 роки ми активно йдемо назад, а не вперед.
Школа знищує ініціативу. Я пригадую, як мій малий на підготовчих курсах тягнув постійно руку, намагався відповідати і постійно виходив до дошки. А тепер у нього тіпання викликає лише слова про домашні завдання, про школу чи уроки.
Дітей у школі вчать не вчитися, а робити вигляд, що вони вчаться. Відсутня мотивація, бажання, намагання. Школа - це як віртуальна симуляція.
І з кожним днем, я спостерігаю за тим, як мій син все менше і менше хоче вчитися, не хоче розуміти, не хоче думати. А я в свою чергу починаю зриватися. Потім себе за це звинувачую. Я розумію, що хтось винен в цьому абсурді. Це гра під назвою "ШКОЛА". Непотрібна, зайва, не справжня, ідіотична, абсурдна. Я бачу на власні очі, як з дітей роблять овочів!
Моторошна картина. Додавання в стовпчик заборонено; англійська спочатку сприймається на слух, а потім вчать літери; в природознавстві теми, які не потрібні в 2 класі, основи здоров’я та інформатика - це просто вінець абсурду.
Додати до цього не оптимальний розклад, в якому в 2 класі 6(!!!!) уроків і на виході ви отримаєте українську школу зразка 2017 року. І повірте така школа не потрібна. Вона існує для того, щоб знищувати індивідуальність і викачувати гроші з батьків.
Школа - це маленький, не вдалий бізнес проект. З одного боку в шкільних столових пхають наших дітей небезпечною їжею, а потім дивуються, чому наші діти хворіють на коліти та гострити.
Я ще пам’ятаю блиск і жагу в очах свого сина, а зараз це темрява. Це всього на всього 2 клас.
Мого сина фактично знищили за 2 роки. Бездарі, які уміють лише нищити і калічити. Вони лише вміють кивати на міністерства, різних чиновників, на економіку, парламент, на війну, кризу, безвихідь, на референдум в барселоні, урагани в сша, погані дороги в кенії, випробування ракет в кндр.
Шкода, що вони намагаються чомусь навчити наших дітей!
Олексій ПОРОГОВ Загрузка...

Источник

Динамика курса валют на 19.06.2024

Нефть Brent
$82.62
+-1.97%

Лента новостей