Total white: два бездоганних образи Іванки Трамп

11.05.2019 2:37   Елена Степницкая
Total white: два бездоганних образи Іванки Трамп

Бізнес-вумен Іванка Трамп останнім часом для офіційних заходів і поїздок облюбувала брючні костюми, притому зовсім не обмежуючись вибором кольорів. Так, нещодавно дочка американського президента для публічного виступу вибрала костюм блакитного кольору з укороченими брюками і піджаком від бренду Partow.
Цього разу Іванка віддала перевагу двом бездоганним вбранням: перший – для поїздки до Чикаго, куди дочка Трампа з’явилася в білосніжному костюмі-двійці з брюками-кльош і подовженим піджаком. 37-річна американка вдягла під брючний костюм ніжну кофту в квітковий принт. Образ в пастельних тонах доповнили лакові туфлі-човники на шпильці.
Для ділової зустрічі в Білому домі Іванка Трамп також зробила ставку на біле вбрання, змінивши штани на спідницю. Виріб з високою посадкою вдало підкреслював талію Іванки, а яскравим акцентом look став візерунок у формі гілки з фіолетовими квітами і зеленим листям. Ніжно-лавандові човники з гострим носком гармонійно “вписалися” в загальну картину.Total white: два бездоганних образи Іванки Трамп

Источник

Динамика курса валют на 28.02.2021

Нефть Brent
$66.13
-1.13%

Лента новостей