5 наукових рецептів боротьби з похміллям

31.12.2018 20:48   Елена Степницкая
5 наукових рецептів боротьби з похміллям

Існує величезна безліч народних способів боротьби з похміллям. А ці 5 рецептів були підтверджені науковими дослідженнями.
Яйця. Вони містять цистеїн, який допомагає подолати симптоми похмілля. Алкоголь розщеплюється в компонент під назвою ацетальдегід і збільшує свій рівень в крові, що призводить до таких симптомів, як нудота, блювання тощо. А цистеїн сприяє розщепленню саме цього «шкідливого» компонента.
Вода. Вживання алкоголю призводить до зневоднення. Сам по собі етиловий спирт є діуретиком, через який ми частіше відвідуємо туалет, виводячи з організму більше води. Отже, якщо ми відшкодуємо її відсутність, то симптоми похмілля знизяться.
Кокосова вода. Як вже було сказано вище, алкогольні напої призводять до виводу рідини з тіла. Кокосова вода також ефективно дозволяє відновити цю втрату, а крім того, вона містить необхідні електроліти на кшталт калію і натрію.
Імбир. Під час похмілля ми стикаємося з найсильнішою нудотою і розладом шлунка. Імбир дозволяє запобігти або лікувати ці симптоми. Він містить магній, цинк і хром, що забезпечують нормальну циркуляцію крові і поліпшує роботу імунної системи.
Контрастний душ. Контрастний душ має омолоджуючу енергію, він стимулює кровообіг, дозволяючи організму швидше позбутися від токсинів.

Источник

Динамика курса валют на 20.05.2022

Нефть Brent
$112.04
+2.62%

Лента новостей