200 тисяч гривень на рік із сонця: черкащанин на власному подвір’ї збудував електростанцію

19.07.2019 18:07   Елена Степницкая
200 тисяч гривень на рік із сонця: черкащанин на власному подвір’ї збудував електростанцію

Майже 200 тисяч гривень на рік із сонця. Такий заробіток четвертий рік поспіль має черкащанин Руслан Запорожець. Власноруч чоловік збудував на власному подвір'ї електростанцію. Із семимильними кроками втік від звичайних енергоносіїв в альтернативну енергетику, інформує "Вікка".
Звичайне подвір'я у селі Свидівок. Чоловік за кілька кроків демонструє домоволодіння - понад 20 соток, 9 із них - город. Напівстиглі помідори, багато зелені та фрукти - городина рясніє врожаєм, каже чоловік. Подекуди навіть ліпши, ніж у сусідів.
А ще в нього є сонячна електростанція.
- Поворотні панелі, які за допомогою GPS-приймальника слідкують за сонцем, - розповідає чоловік.
Рухомі сонячні панелі - це частина енергетичної революції на подвір'ї черкащанина. Почалася вона майже чотири роки тому. Спершу чоловік обладнав автономне освітлення. Це був грудень 2015 року.
- Побачив, що ці чотири батареї виробляють енергії набагато більше, ніж те, що потрібно для автономного освітлення. У квітні в мене вже шість панелей виробляли більше, ніж споживає будинок, - розповідає чоловік.

На власному подвір’ї - сонячна електростанція

В селе Свидивок мужчина поставил на огороде солнечные батареи, которые теперь приносят ему до 1000 грн ежедневно 👍🏻 Сюжет: Телеканал ВІККА

Опубліковано Типичные Черкассы Середа, 17 липня 2019 р.

Про все (Черкаси)

Источник

Динамика курса валют на 28.11.2023

Нефть Brent
$79.98
-0.75%

Лента новостей