Ірина Білик святкуватиме Новий рік без чоловіка

28.12.2019 15:37   Елена Степницкая
Ірина Білик святкуватиме Новий рік без чоловіка

2020 й рік популярна українська артистка Ірина Білик планує зустрічати в Києві без свого чоловіка Аслана Ахмадова, пише Viva. Причину вона пояснила за лаштунками святкового концерту «Музична платформа», який канал «Україна» покаже у новорічну ніч. Співачка поділилася, що планів на Новий рік у неї поки немає:
«Я поки не можу розповісти, як буду святкувати, тому що є декілька пропозицій. Ми збираємося з друзями у мене, а серед моїх друзів не тільки артисти шоу-бізнесу, а й прості люди. Ну ось думаємо, де збиратися, що будемо робити — співати, не співати. Тобто, ще кілька днів ми думаємо», — прокоментувала Ірина Білик.
Втім, про сімейне святкуванні Білик не згадує, адже чоловік співачки Аслан Ахмадов на свята приїздити не планує.
«Я думаю, він не приїде. Ми вже бачились. Він приїде після 15 січня, тому що будемо дознімати відео для мого сольного ювілейного концерту», — поділилася артистка.
Також Ірина Білик згадала той Новий рік, коли все пішло не за планом, хоча, за словами артистки, це звичайний казус, до яких вона вже звикла.
«Ви ж знаєте, наше життя таке, що кожен день може відбуватися що завгодно. Напевно, дуже дивно було, коли моя машина зупинилася о 23:55 на Хрещатику. Я їхала до подруги, а машина зупинилася, я не знала, чому — на вулиці салют, все люди з шампанським, ми теж. Ну, ми вискочили, на снігу пили, танцювали, вітали один одного. Це було класно, тому що на Хрещатику завжди класно!»,- розповіла Ірина Білик.

Источник

Динамика курса валют на 21.04.2024

Нефть Brent
$87.29
+0.21%

Лента новостей