«Я — Донецький, а я — Іжевський»: у мережі висміяли нове «досягнення» окупаційної влади Донбасу

22.08.2018 13:57   Елена Степницкая
«Я — Донецький, а я — Іжевський»: у мережі висміяли нове «досягнення» окупаційної влади Донбасу

Окупаційна влада «ДНР» заявила, що почала випуск трамваїв власного виробництва, хоч насправді у єдиному трамвайному вагоні користувачі мережі відразу впізнали старий і відремонтований трамвай, зроблений ще в соціалістичній Чехословаччині мінімум 30 років тому.
У мережі сміються з того, як окупанти Донбасу недолугою брехнею намагаються приписати собі «заслуги» і «досягнення», яких насправді немає.
Читайте також: Знайди відмінність: Захарченка впіймали на масштабній брехні про «автобуси виробництва ДНР» (Відео)
Трамвай так званого виробництва «ДНР» 21 серпня бойовики презентували з великим пафосом. На «віджатому» Донецькому електротехнічному заводі на фоні трамвая промови виголошували «глава ДНР» Олександр Захарченко і «міністри». Відео розтиражували сепаратистські телеканали. Очевидно, що в окупованому Донецьку старий чеський трамвай підремонтували, та назвати його новим трамваєм ніяк не можна.
Обережно — на відео брехлива пропаганда сепаратистів.

У мережі ж відразу знайшли фото точно такого ж чеського трамвая «Татра», які вже роками відновлюють в російському Іжевську. Єдине, чим відрізняються два трамваї на фото, так це наліпкою на одному з них «Я — Донецький». Висміюючи брехню окупантів, жартівники в мережі знімок з російським трамваєм підписали «Я — Іжевський».
Відтак брехня окупантів стала очевидною відразу.

Источник

Динамика курса валют на 24.04.2024

Нефть Brent
$87.29
+0.21%

Лента новостей