“Як смішно” – команда Порошенка потролила Зеленського

09.07.2019 10:41   Елена Степницкая
“Як смішно” – команда Порошенка потролила Зеленського

5 президент України Петро Порошенко звернувся до президента України й нагадав про домовленості з Євросоюзом, заручившись підтримкою своєї команди він записав чергове щоденне відеозвернення, адресоване лідерам ЄС.
У своїй промові Петро Порошенко нагадав про саміт Україна — ЄС, який має відбутися завтра. Політик також підкреслив ті домовленості, які вже були з Європою досягнуті, але зараз прийшов час їх реалізації. Глава партії “Європейська солідарність” зазначив, що у 2023 році Україна повинна бути готова до вступу, а це значить, що всі плани й домовленості потрібно виконувати згідно з графіком, як це було раніше.
Варто зазначити, що найбільшим курйозом у відео стало звернення журналіста “5 каналу” Віталія Гайдукевича, який вирішив жартома дати Володимиру Зеленському та його команді пораду не переплутати назви країн та міст.
“І на останок, це вже, мабуть традиція. Ще один урок географії, що Словаччина і Словенія — це різні країни. Власне як Торонто й Отава — це різні міста. Про всяк випадок на завтра Ірак та Іран це теж не одне й те саме”, – розказав Віталій Гайдукевич.

Источник

Динамика курса валют на 03.12.2023

Нефть Brent
$82.83

Лента новостей