Як обдурити почуття голоду: 5 перевірених прийомів

17.12.2018 10:18   Елена Степницкая
Як обдурити почуття голоду: 5 перевірених прийомів

Сідаючи на дієту, багато дівчат стикаються з болісним питанням: як обдурити почуття голоду? Адже краса красою, і похвальні пориви в прагненні стрункості та витонченості, але їсти-то хочеться!
Як обдурити почуття голоду за допомогою частого харчування
Багаторазове харчування з невеликими порціями допоможе перебити апетит. Краще їсти потроху і часто, до 5-6 разів на день, ніж зберігати режим 2-3 прийомів їжі. При цьому приходить відчуття насичення, а шлунок не розтягується.
Як обдурити почуття голоду перед сном
Стакан несолодкого чаю, узвару, трав'яного відвару або навіть простої води з додаванням лимонного соку допоможе притупити почуття голоду, яким багато хто з нас грішить саме перед сном.
Як візуально обдурити почуття голоду
Хитрий психологічний маневр полягає в тому, щоб для прийому їжі вибирати невеликий посуд. Завдяки цьому простому обману зору тобі здаватиметься, що тарілка повна. І коли ти спустошиш її, то маєш наїстися.
Як обдурити почуття голоду за допомогою кольору
Теплі відтінки червоного, оранжевого і жовтого кольорів розпалюють апетит. Навпаки зелений і блакитний трохи заспокоюють. А тому переглянь дизайн своєї кухні, кімнати, робочого місця і на час дієти уникай таких провокаційних квітів.
Як обдурити почуття голоду за допомогою запаху
Вважається, що деякі аромати сприяють зниженню апетиту. Тож спробуй подружитися з корицею, ваніллю і кавою. Можна навіть трохи пожувати кавове зернятко або щіпку меленої кориці. А ось спеції, що розпалюють апетит, краще поки що сховати подалі.

Источник

Динамика курса валют на 16.05.2022

Нефть Brent
$111.55
+3.68%

Лента новостей