Як виглядають мами Насті Каменських і Ольги Сумської (фото)

21.12.2018 13:44   Елена Степницкая
Як виглядають мами Насті Каменських і Ольги Сумської (фото)

Дизайнер Юлія Айсіна в черговий раз зібрала зіркових мам під одним дахом. Цього разу зустріч була приурочена не до Дня матері, як зазвичай, а до прийдешніх новорічних свят.
10 років тому я вперше зібрала мам зірок, потім наші зустрічі стали щорічними. Але, з останньої ювілейної зустрічі пройшло 2 роки! І ось ми знову разом з мамами, - каже Айсіна.
На святковий вечір прийшли актриса Ольга Сумська з мамою Ганною Іванівною і чоловіком Віталієм Борисюком, ведучий В'ячеслав Соломка з мамою Галиною Дмитрівною, а також мама співачки Ірини Білик - Ганна Яковлєва, мама актриси Тали Калатай - Наталія Борисівна, мама співачки Насті Каменських - Лідія Петрівна, мама Марисі Горобець Ірина Федорівна, мама співака Гаріка Кричевського – Юлія Вікторівна, мама Сніжани Єгорової - Людмила Василівна, мама екс-чемпіонки світу з боксу Аліни Шатернікової. З'явилася на святі і мама Юлії Айсіної Ніна Іванівна.
Для зіркових мам виступав переможець шоу "Голос країни-4" Ігор Грохоцький. Пригощали дам тар-таром, еклерами і стейками в ресторані "Стейкхаус".
Источник

Динамика курса валют на 16.05.2022

Нефть Brent
$111.55
+3.68%

Лента новостей