Целюліт боїться п'яти цілком доступних продуктів

01.01.2019 0:49   Елена Степницкая
Целюліт боїться п'яти цілком доступних продуктів

Целюліт - це, напевно, найстрашніший ворог жіночої краси. Він спотворює їх стегна, спотворює їх сідниці, шкіру позбавляє пружності і гладкості. З найдавніших часів жінки шукають від нього порятунку, але правильного однозначного рішення, як від нього позбутися, так досі і не знайдено.
Як варіант, сучасна медицина пропонує простий спосіб позбавлення від целюліту – антицелюлітну дієту. Причому лікарі вважають цей спосіб більш ефективним, ніж навіть дорогі операції, завжди несуть жіночому організму ряд небезпек.
Тут слід звернути увагу на те, що дана дієта – це не голодування, а відбір продуктів, дозволених до вживання. Голод тільки призведе до втрати м'язової тканини, що жодним чином не підкреслить красу жіночої фігури. Ось, з чого повинен складатися раціон жінки, яка хоче позбутися целюліту:
Риба
Цей продукт необхідний в раціоні для еластичності і пружності шкіри. Риба в меню повинна бути присутня 3 рази протягом тижня.
Капуста
У цьому продукті міститься тартронова кислота, що перешкоджає жирам конвертуватися в вуглеводи. В антицелюлітній дієті важливо вживати саме сирий продукт, інакше тартронової кислоти вже в ньому не буде.
Селера
Це просто джерело рослинних гормонів і ефірних масел, які беруть найактивнішу участь в обмінних процесах. Жири таким чином залишають організм, а целюліт благополучно зникає.
Ананас
За стрункою фігурою потрібно їхати туди, де ананас росте прямо в городі. Його для стрункості рекомендується вживати хоча б раз в тиждень, і бромелайн – чарівна речовина, що знищує целюліт – міститься тільки в цьому плоді.
Вода
Цим продуктом природа поки що людини не обділила, але пити води слід, чим більше, тим краще, ну, не до фанатизму, звичайно. Якщо випивати хоча б 2 л чистої води в день – целюліту не буде.
Як доповнення до перерахованих порад, корисним стане і ще одне - заняття спортом (фітнесом в тому числі) – аби губилися зайві кілограми.

Источник

Динамика курса валют на 21.05.2022

Нефть Brent
$112.55
+0.45%

Лента новостей