У Трампа тонко потролили «гордість» Путіна

24.08.2018 16:09   Елена Степницкая
У Трампа тонко потролили «гордість» Путіна

Державний департамент США незвично потролив Кремль, назвавши нову посаду у справах Росії ім’ям новітнього російського ракетного комплексу.
Зокрема, як повідомляє Знай з посиланням на CNBC, в Держдепі оголосили про створення нової посади – старший радник з питань зловмисної діяльності РФ і тенденцій. Англійською посада звучить наступним чином: senior advisor for Russian malign activities and trends, або SARMAT.
Про введення нової посади розповів помічник держсекретаря США Весс Мітчелл під час слухань комітету з міжнародних відносин сенату США, підтвердивши, що назва посади не була випадковістю. При цьому поки невідомо, чи призначив Держдеп когось на нову посаду.
Нагадаємо, що у своєму зверненні до нації раніше президент РФ Володимир Путін оголосив про новітній ракетний комплекс «Сармат», який надійде на озброєння російської армії.
Комплекс нібито здатний стерти з лиця землі територію розміром з Техас. При цьому Путіна зловили на брехні про ядерну ракету «Сармат», назвавши її «науковою фантастикою».

Источник

Динамика курса валют на 20.04.2024

Нефть Brent
$87.11
-3.34%

Лента новостей