У США ускладнили процедуру відкриття робочих віз

06.01.2019 3:09   Елена Степницкая
У США ускладнили процедуру відкриття робочих віз

Американці стали менше потребувати некваліфікованої робочої сили і скорочують приплив в країну мігрантів-робітників. З кінця грудня 2018 року Міністерство внутрішньої безпеки США (Department of Homeland Security, DHS) ускладнило процедуру надання відповідної візи — H-1B, яка відкривається малоосвіченим трудівникам.
Про це повідомив американський журнал Inc.
Нові вимоги торкнуться представників усіх країн, і українців у тому числі.
Хто досі потрібний в Штатах – це робочий персонал з досвідом роботи не менше трьох років і ступенем бакалавра. Такі кадри потрібні, і вони продовжать безперешкодно отримувати візи США. Тому у людей небагатий вибір: підучитися і підвищити кваліфікацію або шукати роботу в інших країнах. В DHS обіцяють не опускатися до формалізму і індивідуально вивчати кожну заявку на американську візу.
Робочі візи H-1B розігруються щороку в лотереї-Diversity Immigrant Visa. Таким чином в США пускають 65 тис. осіб і ще 2 тисячі іноземців з науковими ступенями. Зараз влада намагається збільшити приплив в країну кваліфікованої робсили.
У Сполучених Штатах мають намір якісно поліпшити склад трудової міграції. В Inc. пишуть, що це робиться за запитом американських роботодавців. Водночас американські журналісти запевняють, що влада прислухається до голосу громадськості. І до 3 січня 2019 року прийматимуть пропозиції від громадських організацій. Тому правила надання H-1B ще можуть коригуватися.

Источник

Динамика курса валют на 07.07.2022

Нефть Brent
$100.69
-2.07%

Лента новостей