У Росії випустили моторошний “елітний” одяг в тюремному стилі: з’явилося фото

18.09.2018 14:29   Елена Степницкая
У Росії випустили моторошний “елітний” одяг в тюремному стилі: з’явилося фото

У Росії представили колекцію верхнього зимового одягу з натурального хутра, яку прикрасили дивними зображеннями в тюремному стилі.
Колекція складається з семи предметів верхнього одягу – це пальто, куртки і жилет, які виготовили з хутра норки, лисиці, каракуля і каракульчі.
Але вишенькою на торті і своєрідним смисловим центром лінійки стало пальто з хутра норки, яке прикрашає “татуювання” в тюремному стилі. Коштує такий елітний одяг 425 тис рублів.
“Не вір, не бійся, не проси”, “Хто зрозумів життя – той не поспішає”, “Людина людині вовк”, купола церкви і сонце – такі написи і зображення прикрашають хутряні вироби колекції.
Нагадаємо, в Росії осоромилися з щоденниками для школярів. На сторінках шкільних щоденників надрукували формули наркотичних речовин.
Нагадаємо також, в популярній російській соціальній мережі запустили конкурс краси для дівчат Miss Hitler 2018 contest. У конкурсі брали участь жительки Росії, Німеччини, Італії та США. Конкурс мав відбутися з 1 вересня до 31 жовтня. Проте станом на ранок 15 вересня сторінку конкурсу заблоковано через “заклики до насильницьких дій”.

Источник

Динамика курса валют на 09.12.2022

Нефть Brent
$76.15
-1.34%

Лента новостей