У команди Порошенка аналізи Зеленського «викликають питання»

07.04.2019 1:35   Елена Степницкая
У команди Порошенка аналізи Зеленського «викликають питання»

Команда кандидата у президенти Петра Порошенка вважає, що його опонент Володимир Зеленський не виконав обіцянку і не здав аналізи належно, хоча сам ініціював їх.
Про це заявив речник виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв на брифінгу у п’ятницю.
"Питання про необхідність здачі аналізу на алкоголь і наркотики поставив сам Володимир Зеленський… Порошенко до цієї ініціативи поставився надзвичайно серйозно, чого ми не можемо сказати про ініціатора здачі аналізів і медичних досліджень", – заявив він.
"Відлити трохи крові на сувеніри своїм прихильникам – це не означає серйозно здати аналізи на алкогольну та наркотичну залежність, як це передбачено медичними протоками", – сказав Медведєв.
Він наголосив, що власник лабораторії "Євролаб", яку обрав Зеленський, "є політично заангажованою зіркою каналів Медведчука" і "не приховував політичних симпатій до Володимира Зеленського".
"Тому немає жодних підстав вважати, що в лабораторії Пальчевскього зможуть об’єктивно розглянути результати Володимира Зеленського. Сьогодні з'ясувалося більше: виявляється, що лікар, який безпосередньо брав аналізи, так само пов'язаний із Зеленським, бо знімався в серіалі "Свати", – сказав Медведєв, наголосивши, що сам цей серіал не дивився.
"Це ще раз ставить під сумнів серйозність цієї акції і достовірність аналізів… Якби, наприклад, Порошенко вийшов із кабінету і зайшов у амбулаторію Державного управління справ і здав аналіз там, у вас це теж викликало б питання", – заявив він.
Медведєв наголосив, що у чинного президента підібрали "кілька компаній, які можуть одна одну контролювати", щоб Порошенко здав аналіз.
"Ми вважаємо, що кандидат Зеленський не виконав свої обіцянки і не здав аналізи так, як це передбачено медичними протоками. Штаб Петра Порошенка ще раз рекомендує Володимиру Зеленському зрозуміти: передвиборча кампанія – це не шоу, це не зйомки кіно, це серйозний момент вибору для країни", – заявив він.
"І якщо Зеленський сам запропонував цю історію з аналізами, сам поставив її на порядок денний, він має здавати аналізи не понарошку, а всерйоз – і не вибірково, а зробити все, що належить за медичним протоколом, щоб остаточно дослідити питання про алкогольну і наркотичну залежність", – додав Медведєв.
Він нагадав, що в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун пояснювала, як встановити наявність алкоголю й наркотиків і як довго вони зберігаються в організмі.
"Наскільки нам відомо, Зеленський не здав волосся. А за версією Уляни Супрун саме волосся є ключовим дослідженням для виявлення наркотиків, бо сліди наркотичних речовин у волоссі зберігаються близько 90 днів" – сказав Медведєв.
"Оце дивне небажання Зеленського здати весь необхідний біоматеріал викликає зайві питання… Злі язики у Фейсбуку починають висловлювати всякі підозри", – додав він.
"Наша позиція така: стадіон – так стадіон, якщо аналізи – так аналізи. Це питання потрібно закрити якнайшвидше – і першу чергу, в цьому зацікавлений сам кандидат Зеленський", – сказав речник штабу Порошенка.

Источник

Динамика курса валют на 18.08.2019

Нефть Brent
$58.64
+0.70%

Лента новостей