У ДФС нагадали про штрафи за порушення правил ввезення авто на "єврономерах"

15.01.2019 17:11   Елена Степницкая
У ДФС нагадали про штрафи за порушення правил ввезення авто на

Відповідальність за порушення митних правил при ввезенні автомобілів на іноземній реєстрації поки не змінюється.
Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби в Закарпатській області.
У ДФС зазначають, що протягом 180 днів з початку дії закону, а саме до 24 травня 2019 року, митне оформлення транспортних засобів, щодо яких не дотримані терміни або умови митних режимів тимчасового ввезення або транзиту, здійснюється за умови сплати митних платежів та добровільних сплати фізичною особою, яка є власником такого транспортного засобу або уповноважена розпоряджатися ним і декларує такий транспортний засіб, в сумі коштів, яка дорівнює розміру 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Після зазначеного періоду при перевищенні терміну транзиту або тимчасового ввезення транспортного засобу з іноземною реєстрацією більш ніж на 30 діб, власнику такого автомобіля загрожує штраф у розмірі 170 тис. грн, або конфіскація транспортного засобу за рішенням суду.
У ДФС підкреслили, що відповідальність за порушення митних правил при ввезенні автомобілів на іноземній реєстрації поки не змінюється. Однак з 24 травня 2019 р. такі пільгові умови скасовуються і набирають чинності нові санкції щодо порушення зазначених митних правил

Источник

Динамика курса валют на 06.07.2022

Нефть Brent
$102.77
-8.62%

Лента новостей