У аеропорту "Бориспіль" із валізи пасажира стирчали жіночі ноги

28.11.2019 5:59   Елена Степницкая
У аеропорту

Побачивши жіночі ноги на багажній стрічці пасажири аеропорту трішки запанікували, але все виявилося не так страшно.
Так пожартував ілюзіоніст Roman Bondarchuk. Чоловік прилетів вранішнім рейсом із Дубаї та таким чином вирішив розсмішити працівників аеропорту та пасажирів.
Валіза із якої стирчать жіночі ноги у чорних туфлях викликала неабиякий інтерес у людей, які швидко почали знімати на відео “моторошну” знахідку.
“Сьогодні з 8 ранку, ми отримуємо відео жіночих ніг на багажній стрічці, від пасажирів ранішнього рейсу з Дубай. Ноги, після перевірки, виявились не справжніми, а от емоції працівників та пасажирів більше ніж.
Веселим наш ранок зробив ілюзіоніст Roman Bondarchuk. Дякуємо за можливість не забувати про дива навколо нас!”,- написали у прес-службі аеропорту.

Жіночі ноги на багажній стрічці аеропорту “Бориспіль”.🙀

Жіночі ноги на багажній стрічці аеропорту “Бориспіль”.🙀 Ні, вам не здалось. 🤣 Багаж наших пасажирів часом вражає. Сьогодні з 8 ранку, ми отримуємо відео жіночих ніг на багажній стрічці, від пасажирів ранішнього рейсу з Дубай.👻 Ноги, після перевірки, виявились не справжніми, а от емоції працівників та пасажирів більше ніж. Веселим наш ранок зробив ілюзіоніст Roman Bondarchuk. Дякуємо за можливість не забувати про дива навколо нас! 🙌🌈🎈 #ILOVEKBP

Опубліковано Міжнародний аеропорт "Бориспіль" Середа, 27 листопада 2019 р.

Погляд

Источник

Динамика курса валют на 29.01.2023

Нефть Brent
$86.66
-0.93%

Лента новостей