Українці шукають роботу за кордоном через низьке економічне зростання: МВФ

13.01.2019 16:46   Елена Степницкая
Українці шукають роботу за кордоном через низьке економічне зростання: МВФ

Міжнародний валютний фонд відзначає все ще слабке економічне зростання України. Про це сказано в повідомленні Фонду, оприлюдненому разом з текстом меморандуму з Україною за програмою stand-by (SBA).
“Інвестиції, особливо прямі іноземні інвестиції, стримуються складним діловим кліматом, у той час як велика кількість працівників шукає можливості працевлаштування за кордоном, оскільки економічне зростання занадто низьке для того, щоб доходи могли помітно скоротити розрив у порівнянні з іншими країнами регіону”, – сказано в повідомленні.
Незважаючи на відновлення макроекономічної стабільності та економічне зростання після важкої кризи 2014-2015 рр., зусилля зі створення більш динамічної, конкурентоспроможної економіки не виправдали очікувань, відзначає МВФ.
За даними МВФ, бізнес-клімат все ще у незадовільному стані, що перешкоджає інвестиціям, а проблеми в банківській системі, зокрема, безнадійні кредити, залишаються невирішеними.
“Важливо, що в результаті розчарування внутрішнім економічним становищем значно зросла трудова міграція: за кордоном працюють близько 2-3 мільйонів українців”, – йдеться у звіті.

Источник

Динамика курса валют на 07.07.2022

Нефть Brent
$100.69
-2.07%

Лента новостей