Українські траси обладнають світловідбиваючою розміткою

18.05.2019 3:21   Елена Степницкая
Українські траси обладнають світловідбиваючою розміткою

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ пропонує проектувати в Україні траси з світловідбиваючої розміткою.
Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.
“У нових змінах в ДБН щодо доріг загального користування вводимо норму щодо можливості використовувати таку дорожню розмітку на українських трасах”, – ідеться в повідомленні.
Для чого необхідні світловідбиваючі вставки:
на 70% покращить видимість на дорогах у вечірній час
підвищить безпеку дорожнього руху
світловідбиваючі вставки можна також використовувати для позначення острівців безпеки, пішохідних переходів та велодоріжок.
Світловідбиваючі вставки виготовляються з того самого світловідбиваючого матеріалу, що і катафоти на фарах автомобілів або велосипедів. І можуть вирішити проблему з підсвічуванням трас у нічний час.
«Робити світловідбиваючі вставки набагато реальніше і дешевше, ніж встановлювати люмінесцентну розмітку. Їх можуть використовувати, зокрема, для позначення острівців безпеки, пішохідних переходів та велодоріжок», – зазначив Парцхаладзе.
Відомство затвердило відповідні зміни до державно-будівельних норм, і вони будуть опубліковані найближчим часом.

Источник

Динамика курса валют на 26.02.2021

Нефть Brent
$66.88
-0.24%

Лента новостей