Українського газу на 100% вистачає для потреб населення

10.08.2018 18:59   Елена Степницкая
Українського газу на 100% вистачає для потреб населення

Буквально на кілька хвилин, поки випив на кухні горнєтко кави, увімкнув найкошерніший 5-канал найчесніших новин і почув, як два умних мальчіка мочать недовченого баригу Гросю, рассуждая про цену на газ для насєлєнія, в контексті обіцяних МВФ 2 мільярдів долярів.
МВФ – це економічні кілери. Але умних мальчіков про це не вчать і тому вони рассуждають.
Якщо у нас залишилося трішки самоповаги та здорового глузду, то маємо розуміти наступне: в Конституції України, ст.13, чітко зазначено: «Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу». Це не обговорюється та не дискутується. Крапка.
Далі. Українського газу на 100% вистачає для потреб населення та житлово-комунального сектору. Отже, ми повинні його отримувати за ціною видобутку і це має бути державною монополією. Який в сраці ринок?!
Маємо ж наступне: з наших кишень покриваємо ціну газу для олігархів на кшталт «ахметови�х-фірташів» і створюємо надприбутки для таких бізнесменів як Микола Злочевський (екс-міністр екології при Януковичу) чи російський бізнесмен Павєл Фукс, яким влада зрадників Майдану та зграї 3,14дарасів у вишиванках на місцях пороздавали належні Українському народу надра.
Рентабельність цього бізнесу становить сотні відсотків, а хабарі течуть доляровими ріками у кишені чинуш і депутаненят.
Українські пенсіонери (і не лише!) мерзнуть взимку, економлячи на тому, що їм належить!
А недовчений Прем‘єр, разом із економічними кілерами з МВФ, та умними мальчікамі 5-га аналу, пашталакають про якусь ціну на газ для насєлєнія!
Юрко
Та щоб ви подавилися тими долярами, захланні тварюки та дегенеративні експерди!
Вибачте за емоції. Без коментарів.

Источник

Динамика курса валют на 14.04.2024

Нефть Brent
$90.45
+0.78%

Лента новостей