Суд почне розгляд справи про визнання недійсною націоналізацію ПриватБанку

24.09.2019 1:37   Елена Степницкая
Суд почне розгляд справи про визнання недійсною націоналізацію ПриватБанку

Господарський суд Києва 24 вересня почне розглядати справу за позовом колишнього власника ПриватБанку Ігоря Коломойського до Міністерства фінансів щодо визнання недійсної угоди з купівлі-продажу банку.
Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна», посилаючись на прес-службу суду.
Зазначається, що розгляд має розпочатися о 10.30 ранку. Тоді суд має розпочати слухання у справі по суті.
Нагадаємо, що за декілька днів до виборів суди ухвалили одразу три рішення на користь колишнього власника ПриватБанку Ігоря Коломойського. Так, 18 квітня — за три дні до другого туру виборів — Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов олігарха Ігоря Коломойського до Національного банку України та Кабінету міністрів України щодо неправомірності націоналізації ПриватБанку.
Пізніше Окружний адміністративний суд Києва ухвалив ще одне рішення на користь Коломойського, скасувавши рішення Нацбанку щодо визначення переліку пов’язаних з банком осіб.
20 квітня Печерський суд Києва скасував майнову поруку Коломойського за кредитами, які Національний банк видав ПриватБанку у 2013 році. Загальна сума цих кредитів складає 9,2 мільярда гривень. Згодом Коломойський подав 5 позовів про скасування своїх боргів перед НБУ за поручительством на користь ПриватБанку.
17 вересня видання Financial Times опублікувало статтю, у якій надало коментар прем'єр-міністра України Олексія Гончарука щодо ймовірного компромісу з Ігорем Коломойським щодо ПриватБанку. Сам Гончарук таку заяву спростував.
13 вересня Коломойський заявив про появу «вікна можливостей» в укладанні мирової угоди з ПриватБанком.
«Якась мирова угода, якось вийти із ситуації. Вона ж не може бути вічно напруженою. Сьогодні хороше вікно можливостей», — додав Коломойський.
Раніше Коломойський заявляв, що хоче отримати від держави компенсацію за націоналізацію ПриватБанку у розмірі 2 мільярди доларів. Саме у таку суму олігарх оцінив власний капітал, який він вклав у банк.

Источник

Динамика курса валют на 29.03.2023

Нефть Brent
$78.65
+0.67%

Лента новостей