Суд залишив наближеного до Гладковського топ-менеджера керувати оборонним підприємством

21.04.2019 18:44   Елена Степницкая
Суд залишив наближеного до Гладковського топ-менеджера керувати оборонним підприємством

Солом’янський районний суд не задовольнив клопотання САП і залишив на посаді директора державного зовнішньоторговельного підприємства «Спецтехноекспорт» Владислава Бельбаса. Його підозрюють у розтраті 55 млн грн.
Про це повідомляють «Наші гроші», посилаючись на «Слово і діло». Відповідне рішення 18 квітня ухвалила слідчий суддя Солом’янського районного суду міста Києва Ірина Усатова.
Зазначається, що прокурор САП Вадим Сидоренко просив відсторонити Бельбаса з посади на два місяці. Своє клопотання він обґрунтував тим, що підозрюваний може використовувати свою посаду для того, щоб незаконно вплинути на свідків із числа працівників Спецтехноекспорту, які є його підлеглими.
Захист наполягав на тому, що покладеними обов’язками його клієнт вже зобов’язується утримуватися від спілкування зі свідками. Зауважимо, що під час першого розгляду клопотання про відсторонення Бельбаса його адвокати заявили відвід судді. Пізніше суддю замінили.
За вихід із СІЗО після арешту Бельбас вніс 7 млн грн застави.
Нагадаємо, що раніше Солом’янський суд Києва ухвалив заарештувати директора Спецтехноекспорту Владислава Бельбаса до 1 травня.

Источник

Динамика курса валют на 25.08.2019

Нефть Brent
$59.34
-0.98%

Лента новостей