Саакашвілі знову стане ведучим на українському телеканалі

06.12.2018 3:25   Елена Степницкая
Саакашвілі знову стане ведучим на українському телеканалі

Телеканал ZIK повідомляє, що 7 грудня в ефір повертається щотижнева програма «Джокери». Програму вестиме Михеїл Саакашвілі. Раніше ведучою «Джокерів» була головред «Української правди» Севгіль Мусаєва
Про це йдеться в релізі каналу.
Оновлена програма матиме назву «Джокери. Шлях у президенти» і виходитиме щоп’ятниці о 18:30.
«Я знаю, які риси потрібні президентові, щоб створити гідні умови для життя своїх громадян. І я непогано знаю українських політиків вже багато років. Тож разом із журналістами телеканалу ZIK я вирішив освіжити пам’ять українців, щоб вибір, який вони зроблять у 2019-му, був абсолютно свідомим», – прокоментував Саакашвілі.
За словами керівниці департаменту програм власного виробництва ZIKу Ольги Мовчан, канал мусив змінити ведучого, оскільки Севгіль Мусаєва наразі навчається у США.
«Продовження проекту ми задумали разом із Севгіль Мусаєвою – ведучою першого сезону, та вона поїхала на тривале навчання у США. Почалися пошуки яскравого ведучого чи ведучої, людини, яка приверне увагу до проекту і насправді хотітиме дослідити шлях кожного з рейтингових кандидатів. Михайло Саакашвілі – Президент, який витягнув свою країну з дна і добре знає залаштунки української політики. І він, звісно ж, не звичайний ведучий. Його коментарі у нашому проекті – це його бачення і відчуття ситуації та персоналії, він не та людина, яка говоритиме об’єктивний журналістський текст. Що вдалося у цьому симбіозі? Нашій команді дуже цікаві відгуки глядачів»,– додала вона.
Канал повідомляє, що після кожного випуску фільму-розслідування заплановане обговорення політичного шляху кандидатів у президенти в студії з включеннями психологів, західних експертів, аналізом актуальних соціологічних опитувань. Модеруватиме студійний блок ведучий токінгів «Перші про головне. Коментарі» на ZIKу Богдан Машай.
Програма «Джокери» запускалася як спільний проект каналу ZIK та інтернет-видання «Українська правда». Вона стартувала в ефірі 24 березня 2017 року з ведучою Севгіль Мусаєвою.

Источник

Динамика курса валют на 20.05.2022

Нефть Brent
$112.04
+2.62%

Лента новостей