Российский телеведущий выгнал из студии и обматерил украинского эксперта (ВИДЕО)

12.09.2018 16:02   Елена Степницкая
Российский телеведущий выгнал из студии и обматерил украинского эксперта (ВИДЕО)

Ведучий програми «Місце зустрічі» на НТВ Андрій Норкін зі скандалом вигнав Павла Жовніренка - українського експерта, який є головою правління українського Центру стратегічних досліджень.
Фрагмент випуску з'явився на YouTube. «Ви можете помовчати? У вас нетримання, чи що?»- звернувся ведучий до гостя студії. Коли за нього заступилися інші учасники дискусії, зазначивши, що українець має право висловитися, Норкін відповів, що той такого права не має, і зажадав вимкнути гостю мікрофон.
За мат извени: украинский эксперт вывел Андрея Норкина из себя прямо во время эфира. А не надо хамить ведущему!
Коли експерт продовжив говорити, Норкін попросив його покинути студію. Йдучи, українець заявив, що «правда восторжествує» і «Росія вспрянет від сну». «Клоун», - сказав Норкін йому вслід.
Ведучий обурювався, що не може «дати йому ***» [сильно побити] тільки через те, що гість старший за нього. Норкін не перший раз грубо поводиться з запрошеними з України експертами. У вересні 2016 року Норкін посварився з українським політологом Сергієм Запорізьким. На думку Запорізького, ведучий говорив неправду, і той намагався його переконати. В результаті Норкін виштовхав гостя зі студії, заявивши, що не потерпить подібного від «всякого барана», оскільки працює в журналістиці вже 26 років.

Источник

Динамика курса валют на 03.12.2022

Нефть Brent
$85.57
-1.53%

Лента новостей