Пікалов "прожарить" колег по Кварталу: "Буду злим і страшним сірим вовком"

19.10.2019 8:53   Елена Степницкая
Пікалов

У новому випуску проекту "Розсміши коміка" виступить команда з Дніпра. Дніпряни намагатимуться розсмішити Євгена Кошового та Юрія Ткача заради зароблених грошей, які вони хочуть віддати на дитячий ляльковий театр "Ін". Як відомо, за новими правилами, гроші, які команда заробляє на цьому проекті, йдуть не їй, а на благодійні цілі.
Одним з учасників дніпровської збірної стане актор і автор студії "Квартал 95" Олександр Пікалов, який виступить у популярному форматі "прожарка" і у добряче постібається над колегами.
Це буде перший виступ актора в проекті. Після зйомок випуску Олександр зізнався, що своїм дебютом в "Розсміши коміка" він залишився задоволений.
"Мені дуже сподобався цей досвід і команда, яка зібралася на цьому проекті, – каже Пікалов. – Головне – що ми постаралися допомогти діткам в їх прагненні займатися театром, саме це було нашою основною метою. Не думаю, що після мого виступу хтось із моїх колег образиться на мене. Всі прекрасно знають, що я всіх люблю, хоча саме в цій програмі я буду "злим і страшним сірим вовком". На рахунок "прожарки" на себе – я б не проти її вислухати. Тим більше, хлопцям є де розігратися, як то кажуть, "боків" вистачає. А взагалі у нас в колективі "прожарка" відбувається щодня, особливо в нашій авторській групі. Це зараз стьоб обізвали таким новим словом "прожарка", а ми цим вже півжиття займаємося, і ніхто ні на кого не ображається".

Источник

Динамика курса валют на 14.05.2021

Нефть Brent
$67.05
-3.39%

Лента новостей