Появилось впечатляющее видео поджога дверей в Харьковской ОГА

28.12.2019 17:38   Елена Степницкая
Появилось впечатляющее видео поджога дверей в Харьковской ОГА

На видеохостинге YouTube и в социальных сетях появилось видео с улицы Сумской в центре Харькова, где вечером 27 декабря неизвестный поджег центральный вход в здание областной государственной администрации.
На нем видно, как несколько человек пытаются потушить объятую пламенем деревянную дверь здания. В результате предпринятых усилий справиться с огнем удалось до приезда спасателей. Никто из людей во время инцидента не пострадал.

Вогонь біля Харківської обллдержадміністрації

UPD 23:54 // Чоловіка, який ймовірно підпалив двері Харківської облдержадміністрації, затримали бійці нацгвардії. Мотиви його вчинку ще не встановлені, розповів Суспільному Павло Пономаренко. За словами Пономаренка, двері адміністрації облили легкозаймистою речовиною. Попередня інформація, що біля ОДА могли горіти шини, не підтвердилася. _____ На ґанку Харківської облдержадміністрації пожежа. Інформацію про займання Суспільному підтвердив директор Департаменту цивільного захисту області Павло Пономаренко. Він каже, охоронці установи самостійно загасили вогонь ще до приїзду рятувальників. Відео: Харьков 1654

Опубліковано UA: Харків Пʼятниця, 27 грудня 2019 р.

Источник

Динамика курса валют на 21.04.2024

Нефть Brent
$87.29
+0.21%

Лента новостей