Порошенко прокоментував скорочення відділень «Укрпошти»

17.12.2018 18:27   Елена Степницкая
Порошенко прокоментував скорочення відділень «Укрпошти»

Петро Порошенко на прес-конференції в Києві 16 грудня прокоментував скорочення відділень «Укрпошти» в селах і припинення доставки пенсій.
«Президент не призначає і не звільняє керівництво «Укрпошти». Це не справа Президента — звільнення листонош і не справа Президента зарплата 700 чи 800 тис. грн у керівництва «Укрпошти». Але справа Президента захищати конституційні права і свободи громадян», — заявив Президент.
Порошенко повідомив, що попросив передбачити 500 млн. грн., які б компенсували збитки «Укрпошти», щоб зупинити процес звільнення і забезпечити нормальну зарплату і відновити роботу листонош у тих селах, де відділення були закриті або були звільнені листоноші.
Як повідомлялося раніше, «Укрпошта» планує припинити доставку пенсій у тому випадку, якщо новий тариф (на доставку пенсій) не буде затверджений до 1 листопада 2018 року. Зазначалося, що Міністерство інфраструктури як регулятор встановило новий тариф на доставку пенсій ще в листопаді 2017 року, однак його не погоджують у Міністерстві соціальної політики та Пенсійному фонді.
Збитки “Укрпошти” від доставки пенсій цього року сягнули 1 млрд. грн. «Укрпошта» підвищила тарифи на доставку листів і посилок на 40% з 10 вересня цього року. Другий етап підвищення тарифів розпочнеться з 1 січня 2019 року.
Після цього Петро Порошенко наказав забезпечити доставку пенсій, припинити звільнення листонош і зберегти відділення в сільській місцевості. Президент також порадив гендиректору “Укрпошти” Ігорю Смілянському переглянути свою зарплату. Смілянський отримує щомісячний оклад 744 тис. грн. Крім цієї суми, йому також виділяють преміальні, відпускні та матеріальну допомогу, що істотно збільшує його заробіток.

Источник

Динамика курса валют на 16.05.2022

Нефть Brent
$111.55
+3.68%

Лента новостей