Порошенко посоветовал Зеленскому “идти его дорогой” (ВИДЕО)

14.05.2019 12:41   Елена Степницкая
Порошенко посоветовал Зеленскому “идти его дорогой” (ВИДЕО)

Президент Петр Порошенко посоветовал новоизбранному главе государства Владимиру Зеленскому идти его дорогой.
Об этом он заявил на конференции высокого уровня для лидеров стран “Восточного партнерства” в Брюсселе 14 мая, сообщает пресс-служба президента в Facebook.
Порошенко сначала рассказал о своих достижениях на посту. Позже на вопрос модератора, что бы он посоветовал Зеленскому, Порошенко сказал: “Просто идти дорогой президента Порошенко и все”.

Сьогодні у Брюсселі вітаю усіх з десятиріччям Східного партнерства. У 2009 році я був міністром закордонних справ, і, розпочинаючи розвиток Східного партнерства, ми вірили, що воно буде плідним, сприятиме поверненню до спільної європейської родини. Події листопада 2013, Саміт Східного партнерства у Вільнюсі – один з найдраматичніших моментів у сучасній історії України. Тоді мала бути підписатна Угода про Асоціацію з ЄС, але, на жаль, так не сталося. Наступного дня люди вийшли на вулиці, вимагаючи євроінтеграції і співпраці з ЄС. Потім були трагічні події Революції Гідності, анексія Криму і розгортання російської військової агресії проти України. Коли мене обрали Президентом, Україна була на межі банкрутства, 80% банків у системі не функціонували. ВВП – мінус 14%. Інфляція – 49%. Золотовалютний резерв – 5 млрд, зобов’язання по виплатах 7 млрд. Ніхто не вірив, що Україна виживе. Але минуло 5 років і ми маємо великі зміни. Одна з найважливіших реформ в Україні – це реформа децентралізації. За 5 років місцевий бюджет зріс всемеро. Ми відбудували економіку, створили незалежну церкву, захистили нашу мову і відродили армію. І наш шлях до миру, процвітання та добробуту продовжується. Дякую нашим європейським партнерам за підтримку на цьому шляху.

Опубліковано Петром Порошенком Вівторок, 14 травня 2019 р.

Источник

Динамика курса валют на 04.03.2021

Нефть Brent
$64.07
+2.14%

Лента новостей