Пожары в магазинах Киева: собственник сети опубликовал момент поджога

16.11.2019 1:41   Елена Степницкая
Пожары в магазинах Киева: собственник сети опубликовал момент поджога

В четверг, 14 ноября, случился пожар сразу в трех киевских магазинах сети «Молоко от фермера». Видео поджога с камер наблюдения опубликовал директор компании Тарас Мороз.
Воспламенение в магазинах сети «Молоко от фермера» произошло с разницей в несколько минут: сначала на улице Амвросия Бучмы, потом – на улице Елены Телиги и в торговом парке BoxPark в Петропавловской Борщаговке. В результате третьего пожара сгорело десять торговых точек.
На видео видно, как двое неизвестных в масках разбивают окно магазина, выливают воспламеняющуюся жидкость и поджигают здание.
«По моему мнению — это возможные последствия действий недобросовестных конкурентов. На протяжении месяца неизвестные люди вели наблюдение за нашими торговыми точками "Молоко от фермера", расспрашивали сотрудников магазина, собирали информацию про бизнес-модель компании», — написал Мороз.
Предприниматель добавил, что компания отремонтирует пострадавшие магазины в течении двух недель.
Столичная полиция начала уголовное производство по ч. 2 ст. 194 Уголовного кодекса Украины (Умышленное уничтожение и повреждение имущества). Статья предусматривает лишения свободы до десяти лет.

#МАКСИМАЛЬНИЙРЕПОСТ #підпалМолокоВідФермера #ДОПОМОЖІТЬЗНАЙТИЗЛОВМИСНИКІВ ▫️Сьогодні стався безпрецедентний випадок – підпал 3 магазинів нашої мережі “Молоко від фермера”. ▫️З приводу ситуації стали наявні такі факти: Вночі майже в один і той же час на три магазини був здійснений напад невідомими особами. ▫️ДУЖЕ ВАЖЛИВО ЗАЗНАЧАТИ ТЕ, ЩО ЖОДНА ЛЮДИНА НЕ ПОСТРАЖДАЛА! ▫️Пожежні та поліція відреагували достатньо швидко, встановивши попередню ймовірну причину пожежі. Основною версією є підпал. ▫️На нашу думку - це, можливо, наслідки дій недобросовісних конкурентів. Протягом місяця деякі особи вели спостереження за нашими торговими точками “Молоко від фермера”, розпитували співробітників магазинів, збирали інформацію про бізнес-модель компанії. Наразі були зафіксовані обличчя завдяки відеокамерам в магазинах. На відео чітко видно, що працювали підготовлені люди і всі дії були заздалегідь сплановані. Всі матеріали з відео передали поліції для ознайомлення. ▫️Пошкоджені магазини відреставруємо в швидкому темпі протягом 2 тижнів. Обов’язково про це повідомимо у наших соціальних мережах. ▫️ В цьому місяці анонсуємо відкриття ще 4 торгових точок мережі «Молоко від фермера». ЧЕКАЄМО НА ВІДКРИТТІ! ▫️Наша компанія стрімко розвивається та стає активним гравцем на ринку продажу натуральної продукції. Саме тому наші магазини можуть стати предметом цікавості людей з лихими намірами. ▫️Звертаємось до клієнтів нашої мережі. Жодні форс-мажорні обставини не відобразяться на сервісі нашої компанії та якості продукції. Продовжуємо працювати в тому ж режимі. ▫️Якщо ви впізнали зловмисників, пишіть в дірект та на офіційну сторінку! Будемо вдячні!

Опубліковано Молоко від фермера Четвер, 14 листопада 2019 р.

Источник

Динамика курса валют на 30.01.2023

Нефть Brent
$86.66
-0.93%

Лента новостей