Пародія на хіт гурту KAZKA "Плакала" про аварійний стан доріг Львівщини підкорює мережу

21.03.2019 13:38   Елена Степницкая
Пародія на хіт гурту KAZKA

Жителі Старосамбірського району Львівщини вирішили привернути увагу до аварійного стану місцевих доріг, записавши пародію на хіт гурту KAZKA "Плакала".
Відео на своїй сторінці у Facebook опублікував місцевий житель Роман Хром.
"Кліп знятий на дорозі Мшанець-Стрілки С141704 (Старосамбірський р-н, Львівська обл.) Цією дорогою користуються 11 сіл. З року в рік ситуація стабільно жахлива", - йдеться у повідомленні.
Автори пародії закликають підписати петицію щодо аварійного стану доріг, аби привернути увагу місцевої влади.

Казка на дорозі..! Допоможіть - підпишіть петиції про капітальний ремонт дороги Мшанець-Стрілки!!! https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/2156 https://e-dem.in.ua/lviv-or/Petition/View/123 Кліп знятий на дорозі Мшанець-Стрілки С141704 (Старосамбірський р-н, Львівська обл.) Цією дорогою користуються 11 сіл. З року в рік ситуація стабільно жахлива. Діяльність автодору тут обмежується тим, що коли-не-коли засипають більші ями шутром з річки. Про кювети і те, що туди може стікати вода з дороги, вони не чули. Для того, щоб підписати петиції, потрібно зареєструватися на сайті петиції через свою електронну пошту і проголосувати. Як це зробити - дивіться тут: https://www.youtube.com/watch?v=-7lb5RctsVk. Ми зареєстрували 2 петиції: на Кабмін і Львівську облраду. Щоб петицію розглянув Кабінет Міністрів, потрібно 25 тис. підписів. Щоб розглянула Львівська облрада, потрібно 1 тис. підписів. Volodymyr Groysman Oleg Synyutka Андрій Лопушанський Старосамбірська районна державна адміністрація Львівська обласна державна адміністрація Посилання на кліп у ютубі: https://youtu.be/0yXm2idhOZ8

Опубликовано Roman Hrom Вторник, 19 марта 2019 г.

УНІАН

Источник

Динамика курса валют на 03.12.2021

Нефть Brent
$69.67
+1.15%

Лента новостей