«Останній шанс для бабусі»: у Києві з’явилась антиреклама Тимошенко

25.11.2018 4:37   Елена Степницкая
«Останній шанс для бабусі»: у Києві з’явилась антиреклама Тимошенко

У ніч на 23 листопада у Києві та на околицях столиці з’явилися образливі білборди з антирекламою лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко. Політсила звинувачує в інциденті президента Петра Порошенка.
На одному з білбордів зображена Тимошенко, фото якої обробили у фотошопі, також на ньому міститься напис «2019 – останній шанс для бабусі». На другому – невдала фотографія політика часів Євромайдану і напис «Підняла ціну на газ в 2008-му. Підніму і в 2019-му».
Борди схожі на агітаційну зовнішню рекламу Тимошенко. На них написано «Новий курс України» і навіть є посилання на сайт однойменного форуму, який лідерка «Батьківщини» проводила в Києві.
У партії Тимошенко звинувачують у розміщенні образливих білбордів президента Порошенка. У заяві політсили йдеться, що у Порошенка не лишилося шансів виграти вибори президента, тож він «втратив голову» й вдався до використання «найбрудніших інструментів ведення виборчої кампанії».
«Нинішній глава держави вдається до фолу останньої надії – дискредитації головного опонента. Причому робить він це у геть принизливий та огидний спосіб», – обурюються у «Батьківщині».
Політсила заявляє, що влада «прикрасила» Київ та передмістя образливими для Тимошенко рекламними щитами і зроблено це за «особистою вказівкою президента Порошенка».
«Виконавцем цієї брудної провокації є один із найближчих його поплічників, одіозний депутат від БПП Сергій Березенко, якому і належать рекламні площі», – йдеться в повідомленні.
«Батьківщина» звернулася із закликом до правоохоронних органів встановити та притягнути до відповідальності усіх причетних до розміщення цієї антикреклами, а до місцевої влади – зняти її.
Інфа

Источник

Динамика курса валют на 23.04.2021

Нефть Brent
$65.40
+0.12%

Лента новостей