Олю Цибульську виявили на траві в дивній позі

17.05.2019 7:13   Елена Степницкая
Олю Цибульську виявили на траві в дивній позі

День сім'ї для багатьох є хвилюючим святом, який хочется відсвяткувати разом з близиким. Не є винятком і українська співачка і телеведуча Ольга Цибульська, яка дуже активно веде свою сторінку в соціальних мережах і регулярно ділиться подіями зі свого життя.
Виконавиця поділилась, що дуже любить відзначати це свято в перервах між концертами.
"Для мене день сім'ї - улюблене свято. Я відзначаю його щоразу в паузі між гастролями. Люблю вибрати класне місце, привезти туди своїх рідних і фоткати, а потім - друкувати фотки і складати в альбоми. Так я консервую щастя. Я так надихнулася затишком і теплом, хочу поділитися з вами. А як ви консервуєте щастя?" - написала дівчина під фото. На знімку Ольга сидить на фоні зелені в ніжно-блакитній сукні. В руках тримає лимони, а поряд з нею стоїть клітка з папугою кольору фрукта. Не можна не відзначити і рожеву шкірку, на якій гордо сидить співачка.

View this post on Instagram

Для мене #деньсімї - улюблене свято.❤️Я святкую його кожен раз в паузі між гастролями🔥🎸 Люблю вибрати класне місце, привезти туди своїх рідних і фоткати, а потім- друкувати фотки і складати в альбоми. Так я консервую щастя ❤️ @jyskua сьогодні презентував стильну нову колекцію в скандинавському стилі .Я так надихнулась затишком і теплом, що хочу поділитись з вами ❤️А ти як консервуєш щастя ? 🔆

A post shared by Оля Цибульська (@cybulskaya) on

Источник

Динамика курса валют на 04.03.2021

Нефть Brent
$64.07
+2.14%

Лента новостей