Олена Зеленська похвалилася фігурою в купальнику: слузі народу заздрять всі

29.04.2019 16:22   Елена Степницкая
Олена Зеленська похвалилася фігурою в купальнику: слузі народу заздрять всі

Новообраний президент України і зірка студії "Квартал 95" Володимир Зеленський показав фото дружини Олени в купальнику і без макіяжу.
Відповідні кадри опубліковані у мережі.
Варто відзначити, що протягом останнього часу дружина переможця виборів президента Володимира Зеленського Олена все частіше з'являється на публічних заходах. Зазвичай вона надає перевагу доволі стриманому стилю, проте, мало хто бачив, як виглядає перша леді у повсякденному житті.
Відомо, шо акаунт Олени у соціальній мережі закритий, проте Володимир іноді ділиться знімками з нею. Так, під одним з фото Володимир Зеленський привітав з днем народження дружину учасника студії "Квартал 95" Олександра Пікалова — Ірину.
"Сьогодні у нашої Іри Пікалової день народження!!! Привітаємо ж її! Ось вони… чотирилапі подружки)", — сказано в підписі до фото, на якому Олена Зеленська та Ірина Пікалова позують без макіяжу в купальниках.
"Прям левиці", "Рольові ігри чи що ?)))", "Вогонь!!!!", "Вітаю!!!!Дуже жива фотка Супер!", "Стиль собачки?", "Хороші подружки", — написали в коментарях шанувальники Володимира Зеленського і "Квартал 95".

Источник

Динамика курса валют на 29.11.2020

Нефть Brent
$48.18
-0.89%

Лента новостей