Олена Зеленська показала відмінний стиль на відкритті Українського жіночого конгресу: фото

10.12.2019 16:09   Елена Степницкая
Олена Зеленська показала відмінний стиль на відкритті Українського жіночого конгресу: фото

Перша леді України стала гостею дводенного заходу, який вже втретє проходить в Україні – Український жіночий конгрес. Серед спікерів заходу є чимало політиків, бізнесменів, громадських діячів, зокрема і Олена Зеленська, яка 10 грудня відкрила конгрес та звернулася до гостей з вітальним словом.
З важливого, Олена Зеленська оголосила, що ініціює приєднання України до міжнародного "Партнерства Біарріц", започаткованого країнами G7 для утвердження гендерної рівності. Про це перша леді має намір просити президента України та Кабінет міністрів.
На Третій Український жіночий конгрес Олена Зеленська завітала у стильному брючному костюмі, який вона часто обирає для офіційних заходів. Окрім трендового крою, жінка обрала класичний синій колір вбрання, який Інститут кольору Pantone назвав головним кольором 2020 року. Свій образ перша леді України доповнила завжди актуальними туфлями-човниками синього кольору та білу сорочку з комірцями. Легке хвилясте волосся і ніжний макіяж завершили вихід Зеленської.
У своїй промові Зеленська зазначила, що ідея приєднання України "до цієї чудової ініціативи" є цілком логічною, а також доповнила свій виступ цитатою знаменитої прем'єр-міністерки Великої Британії у 1979 – 1990 роках Маргарет Тетчер, яку ще часто називали "залізною леді".
Мені дуже подобається вислів Маргарет Тетчетр, яку я вважаю великою жінкою в світовій політиці: "Якщо треба щось добре сказати, тоді треба кликати чоловіка. Якщо треба щось добре зробити, треба кликати жінку". Я вважаю, що це значить, що лише у взаємодії чоловіків і жінок у суспільному житті, можна досягти успіху для країни,
– сказала Зеленська.


Источник

Динамика курса валют на 21.04.2024

Нефть Brent
$87.29
+0.21%

Лента новостей