Олена Зеленська зробила це вперше з моменту, коли стала першою леді: "Особливий день"

14.09.2019 15:09   Елена Степницкая
Олена Зеленська зробила це вперше з моменту, коли стала першою леді:

13 вересня, у Києві стартував форум Ялтинської європейської стратегії (YES), який відвідали багато політиків і громадських діячів. Серед гостей були президент України Володимир Зеленський з першою леді Оленою.
На своїй сторінці в Instagram Олена Зеленська опублікувала декілька фотографій з форуму. Як видно, на публіці перша леді з'явилася в білому брючному костюмі, якого захопила всіх присутніх на заході. У підписі до фото перша леді розповіла про те, що на форумі відбувся її перший публічний виступ.

View this post on Instagram

Це був особливий день, сповнений хвилювання, адже сьогодні відбувся мій перший публічний виступ як дружини Президента. Щаслива, що моя перша аудиторія – саме українська молодь, учасники Форуму молодих лідерів у рамках YES. Вдячна їм за щире спілкування та цікаві запитання. Мала нагоду поділитися своєю історією, власним розумінням щастя та майбутніми ініціативами. Далі – більше!

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

"Це був особливий день, сповнений хвилювання, адже сьогодні відбувся мій перший публічний виступ як дружини Президента. Щаслива, що моя перша аудиторія – саме українська молодь, учасники Форуму молодих лідерів у рамках YES. Вдячна їм за щире спілкування та цікаві запитання. Мала нагоду поділитися своєю історією, власним розумінням щастя та майбутніми ініціативами. Далі – більше!", - написала Олена.

View this post on Instagram

Разом з Володимиром відвідала форум Ялтинської європейської стратегії (YES). Приємно долучитися до заходу, який цьогоріч присвячений темі щастя. Щастя в родинах, мир і добробут у країні – те, чого прагнуть та очікують українці. Це непросте завдання, проте я вірю, що все вдасться і всі ми житимемо у щасливій країні – Україні!

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Источник

Динамика курса валют на 29.03.2023

Нефть Brent
$78.65
+0.67%

Лента новостей