Олена Вінницька розказала, як опинилася у психлікарні

11.11.2019 5:08   Елена Степницкая
Олена Вінницька розказала, як опинилася у психлікарні

Учасниця найпершого складу гурту "ВІА Гра" Олена Вінницька вперше розказала, як важко пережила завершення сценічної кар’єри та втрату популярності.
Їй навіть довелося боротися з депресією та звернутися до психіатрів.
Про це Вінницька розповіла в інтерв’ю журналу "Отдохни".
"Я в шоу-бізнесі майже 20 років. За цей час людина може втомитися, виснажитися. І я не просто артист, а ще й автор-виконавець – сама все собі писала, за винятком роботи у групі "ВІА Гра". Настає такий час, коли втомлюєшся. Психологи називають це дуже модними словами: "людина перегоріла". Напевно, те ж саме п'ять років тому відбулося і зі мною", – зізналася Вінницька.
Олена зауважила, що їй було складно прийняти нову себе та перелаштуватися на побут.
"Я звикла до шаленого ритму, щоденних переїздів, життя в готелях. Коли у мене скоротився гастрольний графік, було складно знайти себе в побуті. Зрозуміла, що не знаю, що потрібно робити вдома", - сказала співачка.
"Це був чудовий життєвий досвід. Він вправляє мозок. Я зрозуміла і прийняла все, що сталося зі мною в житті. Змінилася, отримала нові навички, прийшла життєва мудрість", – додала вона.
За словами Олени, в житті кожної людини настає період втоми і вигорання. Але вона знайшла в собі сили зупинитися.
"Я навчилася бути наодинці, бути сама з собою. Артисти, навіть світового рівня, дуже страждають, коли їх затребуваність падає. Багато спиваються, стають хворими людьми, з ними відбуваються страшні речі. Вміти бути людиною самодостатньою, приймати себе в будь-якій ситуації таким, який ти є, – велике мистецтво. Це навіть більше, ніж бути артистом", – зазначила Вінницька.
"У мене було багато різного... Спочатку стрес, потім почалася депресія. Потім я лежала в психіатричній лікарні. Я працювала не з психологами, а зі психіатрами, настільки мені було погано. Сиділа на антидепресантах. Це був перший дуже серйозний рік. Я ніяк не могла прийти в себе. І все одно вдячна долі, що так все сталося", - підсумувала Олена.
Таблоїд

Источник

Динамика курса валют на 08.02.2023

Нефть Brent
$83.69
+3.23%

Лента новостей