Не їжте це зранку: дієтологи назвали найшкідливіші сніданки

15.10.2019 7:52   Елена Степницкая
Не їжте це зранку: дієтологи назвали найшкідливіші сніданки

Сніданок – дуже важливий, адже від нього залежить самопочуття протягом дня. Медики назвали чотири страви, з яких шкідливо починати день.
Бутерброди
Одна з найбільш традиційних ранкових страв. Їх легко готувати. Найрозповсюдженіший – хліб з ковбасою – це швидкі вуглеводи з надлишком жирів.
Замініть їх на хліб з борошна грубого помелу з пісної яловичиною або курячими грудками. Додайте до нього скибочку огірка, помідора або лист салату, тоді ви отримаєте повноцінний бутерброд на сніданок. Так само утримайтеся від бутербродів з плавленим сиром. Туди йдуть відходи сирного виробництва, які не несуть в собі корисних властивостей справжнього сиру.
Фастфуд
Там шкідливо все! Здобна булка зі швидкими вуглеводами, м’ясо не кращої якості, обсмажене в сумнівному жирі, кетчуп і майонез, що вбивають наш імунітет.
Солодке
Сирки, шоколадні батончики, шоколадно-горіхові пасти і кондитерські вироби промислового виробництва: круасани, випічка не несуть в собі нічого крім швидких вуглеводів і низькоякісних рослинних масел. У них немає ані справжнього сиру, ані шоколаду, ані корисних речовин.
Швидкі каші
Каші швидкого приготування, мюслі і, так звані, швидкі сніданки, у вигляді кілець і пластівців, які заливають молоком, виробляються із сировини, що проходить спеціальну обробку. У них немає клітковини, корисної для травлення. Тільки швидкі вуглеводи, що призводять до ожиріння. Замініть їх справжніми кашами зі звичайної крупи, і тоді ваш сніданок буде корисним.

Источник

Динамика курса валют на 14.05.2021

Нефть Brent
$67.05
-3.39%

Лента новостей