Не зрозуміло, чому Луценки не йдуть всією родиною, жінка йде, а чоловік залишається (відео)

18.05.2019 7:22   Елена Степницкая
Не зрозуміло, чому Луценки не йдуть всією родиною, жінка йде, а чоловік залишається (відео)

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат Олександр Кірш.
На запитання ведучого про те, чи можна вважати безвідповідальною відставку голови РНБО і Міністра закордонних справ, якщо раптом будуть дочасні вибори, ситуація в країні може дестабілізуватися і Путін нападе. Пан Кірш сказав, що це не безвідповідально, бо новий Президент швидко призначить когось на їхнє місце. Навпаки, на його думку, безвідповідально казати і роздмухувати чутки, що якщо будуть передчасні вибори, то Путін нападе.
«Нас Порошенко лякав Путіним, а зараз знову ним лякають. Якщо Путін захоче напасти, він все одно нападе, і навряд чи це залежить від того, яка буде Верховна Рада, чи будуть чергові вибори чи позачергові. Я не думаю, що це все впливає на те, що думає Путін», – зазначив народний обранець.
За його словами, було б зовсім не логічно, якби ці політики не подали у відставку. Він вважає, що коли з’явиться новий Президент, то стара команда не може залишатися.
«Мені не зрозуміло, навпаки, чому Луценки йдуть не всією родиною, жінка йде, а чоловік залишається. Це якось незрозуміло. Президент сам має визначитись із кандидатурою Генпрокурора. Я думаю, навіть якщо він не казав публічно, кандидатури в нього є і призначення відбудуться досить швидко», – переконаний Кірш.
Також ведучий програми поцікавився, чи гість програми взагалі розглядає таку можливість, що нова команда залишить Юрія Луценка на посаді, політик відповів, що це було б дуже дивно після всього, що робила і не робила ГПУ.
«Якщо Луценка залишать, то може вони знають щось таке, чого я не знаю. Але мені це, принаймні поки що, незрозуміло», – прокоментував гість програми.

Источник

Динамика курса валют на 09.03.2021

Нефть Brent
$68.24
-1.64%

Лента новостей