Незряча дівчина змусила ридати Монатіка і Кароль у ''Голосі країни''

21.01.2019 9:38   Елена Степницкая
Незряча дівчина змусила ридати Монатіка і Кароль у ''Голосі країни''

У першому випуску дев'ятого сезону шоу "Голос країни" виступила Ксенія Бахчалова, яка з дитинства страждає серйозною патологією зору і практично нічого не бачить. Своїм співом вокалістка довела до сліз зрізу двох суддів проекту: Тіну Кароль і Дмитра Монатіка (MONATIK).
Дівчина виконала на етапі "сліпих прослуховувань" ліричну пісню української співачки Джамали "Крила". Відео з виступом Ксенії опубліковано на офіційному YouTube-каналі "Голосу".
"Так сталося, що при народженні мені передавили зоровий нерв ... Тепер у мене дуже швидко рухаються очі і я практично нічого не бачу. Але я зуміла закінчити консерваторію як вокалістка, і як теоретик. Я хочу на своєму прикладі показати, що попри всі недоліки зовнішності, кожен зможе знайти своє місце на сцені ", – розговорилася Ксенія.
Буквально з перших рядків пісні, виконання Бахчалової зворушило суддів: сльози блищали на очах у Тіни Кароль і Монатіка. Незабаром обидва представники суддівської четвірки почали відкрито плакати. У підсумку до дівчини повернулися троє суддів: Кароль, MONATIK і Потап (Олексій Потапенко).
"Я в захваті від вас, від вашого виконання. Ви така тонка натура, така лірична. У вас так багато щастя і всесвіту, яких ще не було на цій сцені. Ти є надією для нас", – висловилась заплакана Тіна.
"Я повинен зізнатися, що підкорений вами. Не кожен може змусити ридати дорослу людину. У вас є особливий дар, настільки це було чесно і до глибини душі ..." – додав Монатік, витираючи сльози.
У підсумку, вислухавши компліменти з боку суддів, Ксенія Бахчалова прийняла рішення продовжити свої виступи в проекті в команді Тіни Кароль.

Источник

Динамика курса валют на 07.07.2022

Нефть Brent
$100.69
-2.07%

Лента новостей