На знімках поверхні Марса знайшли уламок інопланетного корабля

20.08.2018 19:58   Елена Степницкая
На знімках поверхні Марса знайшли уламок інопланетного корабля

Вже протягом шести років марсохід Curiosity досліджує поверхню Червоної планети, збираючи важливу інформацію, проводячи лабораторні експерименти, фотографуючи ландшафт.
За цей час отримано величезну кількість фотознімків, на яких зображені дійсно незвичайні моменти, які стали причиною великих суперечок і зміцнення переконань уфологів в тому, що на четвертій планеті живуть інопланетяни.
Днями надійшла нова порція фотознімків Марса, на яких фахівці NASA, так і уфологи помітили підозрілий об’єкт, який не зовсім вписується в загальну картину. Якщо в американському космічному агентстві досить стримано коментують знахідку, то мисливці за НЛО практично не сумніваються, що мова йде про невелику частину космічного корабля представників позаземної цивілізації.
Досвідчені експерти визнають, що обговорюване тіло, яке потрапило в об’єктив камери Curiosity, не є «рідним» для Марса, але не обов’язково це має бути саме шматок літального апарату прибульців. Шматок фарби, що відпав від каркаса марсохода — ось більш розумне пояснення.

Источник

Динамика курса валют на 28.05.2024

Нефть Brent
$82.12
+0.93%

Лента новостей