Наречена Розенка «проміняла» коханого на двох міцніших хлопчиків

15.04.2019 7:32   Елена Степницкая
Наречена Розенка «проміняла» коханого на двох міцніших хлопчиків

Відома телеведуча, яка зустрічається з віце-прем'єром Розенко, показала нове фото в компанії двох хлопців
Олена-Крістіна Лебідь – телеведуча, відома глядачеві по передачі "Аферисти в сітях" на українському каналі "Новий канал" і на російському телеканалі "П'ятниця!". Раніше – шеф-редактор телепрограми "Аферисти", співведуча шоу "ФБР" (Фантастичне бюро розіграшів), керівник і актриса проекту "Дорослі діти". Як і будь-яка публічна людина, Олена-Крістіна Лебідь активний користувач соцмереж, хоча їй і по роботі це необхідно.
А з недавніх пір телеведуча почала зустрічатися з 48-річним віце-прем'єром України Павлом Розенком. Так, на сторінці Крістіни в Instagram час від часу з'являються фотографії з коханим-політиком, на яких парочка виглядає справді щасливою. Цього разу телеведуча опублікувала кумедне фото, але вже без свого коханого. На знімку Крістіна з'явилася в яскравому образі і продемонструвала шанувальникам своїх нових "друзів".

View this post on Instagram

Утренний бодрящий конвой👮‍♀️👮‍♀️😄 Ничего не нарушала🙈 Но бампер уже год как побит (кстати, в сюжете «Гадалка Аврора» я как раз его и показываю 🙉😄) А парни проверили срок годности ДТП и, успокоившись, отпустили с дружеским селфи 😉😉😉 Всем хорошего дня, юххху!!!🤩❤️❤️❤️

A post shared by Елена-Кристина Лебедь (@elena_kristina_lebed) on

Источник

Динамика курса валют на 17.06.2019

Нефть Brent
$62.01
+1.13%

Лента новостей