Нанотехнології: На Сумщині робітники вирішили відремонтувати дорогу за допомогою чайника

16.03.2019 2:22   Елена Степницкая
Нанотехнології: На Сумщині робітники вирішили відремонтувати дорогу за допомогою чайника

В Мережі оприлюднили відео, як на автодорозі Шостка-Глухів латають ями за допомогою чайника.
Відео з використанням «нанотехнологій» 14 березня виклала в мережу Youtube користувачка Вікторія Мірошниченко.

На відео, знятому пасажиром автомобіля, видно, як бригада робітників здійснює ямковий ремонт ділянки автодороги. Один із робітників при цьому поливає дорогу смолою з чайника, що викликало бурхливу реакцію як автора відео, так і водія авто.
На запитання, хто дав команду так ремонтувати дорогу, чоловік відповідає: «Поливаю». При цьому дізнатися, хто старший у цій бригаді, водію не вдалося.
Місцеві ЗМІ зазначають, що відео було зняте на регіональній дорозі Р-65 на ділянці між містами Шостка та Глухів Сумської області.
На офіційному сайті Служби автомобільних доріг у Сумській області повідомляється, що в регіоні тривають аварійні роботи з ліквідації ямковості на автодорогах державного значення. «На замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області підрядними організаціями продовжуються роботи з аварійної ліквідації ямковості та деформацій покриття проїзної частини автомобільних доріг, які виникли внаслідок коливання температури повітря в зимовий період (часті переходи через 0 ˚С). Тривають вони, здебільшого, на ділянках доріг, які тривалий час не ремонтували… На дорогах Сумської області роботи з аварійного ямкового ремонту проводять холодним асфальтобетоном», — йдеться у повідомленні.
Згідно з інформацією сайту відомства, ремонтні роботи на автодорозі Р-65 здійснювали 13 березня зі залученням бригади однієї з підрядних фірм, які працювали на дорогах загального користування державного значення.

Источник

Динамика курса валют на 03.12.2021

Нефть Brent
$69.67
+1.15%

Лента новостей