Названо продукт, який дійсно допомагає при підвищеному тиску

18.08.2019 9:17   Елена Степницкая
Названо продукт, який дійсно допомагає при підвищеному тиску

Про те, який продукт слід регулярно вживати людям з підвищеним артеріальним тиском, розповіли співробітники Американської асоціації дієтологів.
Фахівці із США порекомендували спосіб підтримувати гарне самопочуття при наявності проблем з тиском, який вони самі оцінили як ефективний і недорогий. Згідно з їх висновками, при гіпертонії дуже корисно регулярне вживання квасолі.
Цей вид бобових містить багато харчових волокон (20% від маси), які, за словами дослідників, сприяють активному виведенню з кишечника жовчних солей і холестерину.
«Показник холестерину в організмі людини поліпшується на 10%, якщо протягом трьох тижнів з’їдати щодня по 120 г квасолі», – конкретизували наукові фахівці.
Саме завдяки своїй здатності активувати процес очищення судин від холестеринових відкладень квасоля і допомагає покращувати стан людей з підвищеним артеріальним тиском.
Крім цього, вчені назвали вживання квасолі «суперпрофілактикою» проблеми з випорожненням кишечника. Квасолеві волокна сприяють запобіганню росту пухлин прямої і товстої кишки, зауважили експерти.

Источник

Динамика курса валют на 09.08.2020

Нефть Brent
$44.40
-1.55%

Лента новостей