Назвали три продукти, які провокують появу раку

21.09.2019 0:58   Елена Степницкая
Назвали три продукти, які провокують появу раку

Дослідники з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі з’ясували, що їжа з високим вмістом «поганого» холестерину призводить до розвитку ракових пухлин в організмі.
Вони провели дослідження на мишах, яких годували продуктами з високим вмістом «поганого» холестерину. В результаті – у випробовуваних помітили зростання і ділення стовбурових клітин в тканинах кишечника.
Чи є цей холестерин причиною утворення злоякісних пухлин в інших органах і тканинах – вчені поки не з’ясували.
Щоб уникнути розвитку онкозахворювань, лікарі рекомендують виключити з раціону їжу, яка містить насичені жири, трансжири і швидкі вуглеводи. А ці компоненти містить весь фастфуд, борошняні вироби і солодощі.
Французькі дослідники висунули припущення, що надмірне вживання високо оброблених продуктів може провокувати онкологічні захворювання.
Зокрема, до даної категорії продуктів вчені віднесли такі ласощі, як тістечка, нагетси і хліб, який продається в супермаркетах. Висновок про небезпечний вплив такої їжі був зроблений за підсумками дослідження, до якого залучили 105 тис. осіб.
Існує кілька рекомендацій з профілактики раку, заснованих на дослідженнях, зібраних Світовим фондом досліджень раку, Американським інститутом досліджень раку і Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Таким чином, внаслідок проведених вченими досліджень були виявлені продукти, постійне вживання яких значно знижує ризик захворювання на рак. Серед них опинилися цибуля, помідори, ягоди, гриби і петрушка.

Источник

Динамика курса валют на 30.03.2023

Нефть Brent
$78.28
-0.47%

Лента новостей